O nas | Lifenergy.pl

Skutecznie wspieramy cele, które wyznaczasz

Stworzyliśmy Life Energy, by efektywnie pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonej formy – zadbanego, zdrowego ciała, lepszych wyników sportowych, dobrego samopoczucia. Wierzymy, że stosowanie się do wszelkich programów żywieniowych i dietetycznych, wymaga wsparcia ze strony profesjonalistów. Dzięki takiej pomocy osiągasz i utrzymujesz rezultaty, na których Ci zależy, minimalizując wyrzeczenia i trudności. Pomagamy pogodzić Twój styl życia i pasje ze zdrowym odżywianiem.

Tworzymy zespół ekspercki

Jesteśmy zespołem ekspertów w obszarze dietetyki klinicznej, treningu personalnego i sztuki kulinarnej. Analizując Twoje osobiste potrzeby, układamy indywidualne programy żywieniowe, treningowe i przygotowujemy odpowiedni, pełnowartościowy zestaw posiłków. Opracowaliśmy również programy dietetyczne dostosowane do różnorodnych potrzeb i wymagań żywieniowych, które już teraz możesz zacząć stosować. Czujemy się pewnie w tym, co robimy, ponieważ stoją za nami wiedza, doświadczenie i umiejętności. Potrafimy je połączyć i dobrze wykorzystać, by wspierać cele, które sobie wyznaczasz.

Poznaj naszych ekspertów

Wyspecjalizowaliśmy się w dietach leczniczych

Kiedy mamy problemy zdrowotne, rzadko przychodzi nam do głowy catering. Na diecie, która wymaga przestrzegania specjalistycznego programu żywieniowego, jest coraz więcej osób. Wiele z nich przekonało się, że odpowiednio ułożony plan żywieniowy – np. dieta bezglutenowa, właściwa dieta przy chorobie hashimoto, dieta dla cukrzyka – jest niezbędnym elementem procesu leczenia i utrzymania zdrowia. Właśnie dla takich osób tworzymy specjalistyczne diety. Catering znacznie ułatwia kontrolowanie tego, co jemy i jakie mamy samopoczucie. Chcemy, by nasza wiedza i doświadczenie były dla Ciebie niezbędnym wsparciem w powrocie do zdrowia i witalności lub utrzymaniu ich.

Eksperci Life Energy

Nasza firma to ludzie, którzy ją tworzą i są jej prawdziwą wartością. Nad dietetyką czuwa Justyna Soja, która dba również o przyjazną atmosferę i zarządzając Life Energy nadzoruje efekty jakościowe. Wspierają ją w tym fenomenalni kucharze, z doświadczeniem w kreowaniu smaków z całego świata.

Justyna Soja

Trener personalny, Instruktor Kulturystyki, Instruktor Nowoczesnych Form Gimnastyki oraz Fitness, dietetyk sportowy z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Jako sportowiec z 16-letnim stażem i czynna zawodniczka sportów sylwetkowych ma na swoim koncie wiele sukcesów. W zespole Life Energy Justyna Soja jest doradcą żywieniowym. Tworzy diety dostosowane do indywidualnych potrzeb, także zdrowotnych. Doradza jak zadbać o sylwetkę i piękny wygląd ciała. Pomaga w doborze odpowiedniej suplementacji i metod treningowych.

Arkadiusz Kocan

Szef kuchni z 9-cio letnim doświadczeniem oraz stażem kucharskim, pracujący w najlepszych angielskich restauracjach wykorzystuje swoje autorskie przepisy. Prywatnie fanatyk zdrowego stylu życia preferujący aktywność fizyczną. Biegle poruszający się w wykluczeniach – lastose free, gluten free jak również w lekkiej kuchni fit. .

O nas | Lifenergy.pl