Standard | Lifenergy.pl

Standard

Zrzuć zbędne kilogramy. Zacznij zdrowe odżywianie.

Program Standard przeznaczony jest dla osób, które mają różne dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. W zależności od indywidualnych potrzeb, opracowaliśmy diety od 800 kcal do 2000 kcal. Z programem Standard oczyścisz swój organizm, pozbędziesz się zbędnych kilogramów, odżywisz ciało i przywrócisz mu zdrowy wygląd.

Standard 1200 kcal

Dieta 1200 kcal sprawia, że szybko zobaczysz jej efekty, tracąc od 1 do 1,5 kg tygodniowo. Niska kaloryczność posiłków powoduje, że powinny stosować ją osoby, które nie podejmują wysiłku fizycznego.

Standard 1500 kcal

Dieta 1500 kcal przeznaczona jest w głównej mierze dla aktywnych kobiet, chcących pozbyć się nadprogramowych kilogramów i dla mężczyzn, którzy prowadzą siedzący tryb życia. Stosując ją można stracić od 0,5 kg do 1 kg tygodniowo. Jest to dieta o obniżonej zawartości energetycznej.

Standard 2000 kcal

Dieta stworzona dla osób, które żyją zdrowo i aktywnie. Połączenie jej z wysiłkiem fizycznym pozwoli na zachowanie prawidłowej masy ciała i zgubienie nadmiaru kilogramów.

Dieta dr Dąbrowskiej

Standard 800 kcal

Opracowana przez dr Dąbrowską dieta oczyszczająco-warzywna doskonale sprawdzi się, jeżeli Twój organizm potrzebuje oczyszczenia. Dzięki niej dostarczysz swojemu ciału niezbędną dawkę witamin. Jednak ze względu na bardzo niską kaloryczność posiłków i niedostateczne zróżnicowanie składników odżywczych, dieta 800 kcal nie powinna być stosowana dłużej niż 21 dni.

Porozmawiaj z dietetykiem

Nie wiesz jaką dietę wybrać?

Skorzystaj z naszego kalkulatora, by dopasować optymalny program odżywiania.

Przejdź do kalkulatora
Standard | Lifenergy.pl