Dieta cukrzycowa | Lifenergy.pl

Dieta przy cukrzycy

Osoby cierpiące na cukrzycę typu 1 szczególnie powinny przestrzegać zasad zdrowego żywienia i dbać o codzienną dietę. By pomóc im utrzymać dobre zdrowie, opracowaliśmy dietę cukrzycową, która ułatwia zmagania z leczniczymi zaleceniami.

Kuracja specjalistyczna

Nasz specjalistyczny program dla chorych na cukrzycę uwzględnia wielokierunkowe leczenie dietetyczne, mając na uwadze inne powikłania chorobowe, które w związku z cukrzycą występują lub mogą wystąpić. Tworząc posiłki dla diabetyków utrzymujemy właściwe proporcje makro- i mikroelementów. Dopasowujemy menu dietetyczne tak, aby poprawić wskaźniki zaburzeń metabolicznych. Dzięki temu hamujemy postęp choroby, a co za tym idzie, znacząco wpływamy na polepszenie się jakości codziennego życia. Właściwie dobrana dieta umożliwia obniżenie glukozy i hemoglobiny glikowanej oraz zmniejsza stężenie cholesterolu i trójglicerydów w surowicy, a także obniża ciśnienie krwi.

Porozmawiaj z dietetykiem

Stworzona przez nas dieta cukrzycowa pozwala jeść zdrowo, smacznie i lekko. Posiłki są różnorodne, pełnowartościowe. Można dzięki nim w łatwy sposób kontrolować masę swojego ciała i jednocześnie pozbyć się zbędnych kilogramów. Program dietetyczny warto połączyć z dobrze zaplanowanym treningiem fizycznym, co niezwykle pozytywnie wpłynie na stan zdrowia i samopoczucie.

Z Life Energy w łatwy sposób zyskasz pełną kontrolę nad swoim ciałem i samopoczuciem.

Zamów
Dieta cukrzycowa | Lifenergy.pl